olejka 3 - 5/6. września 2015 [szczegóły] |
Komentarze (0) |
15. |
Zatoka Puck |
- |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
5 września 2015 - 17:00 |
16. |
Jaguar II Gdańsk |
- |
KP Sopot |
6 września 2015 - 16:30 |
17. |
Celtic Reda |
- |
Dragon Bojano |
6 września 2015 - 15:00 |
18. |
Portowiec Gdańsk |
- |
Kamionka Sopot |
6 września 2015 - 17:00 |
19. |
Zenit Łęczyce |
- |
Wicher Wierzchucino |
5 września 2015 - 16:00 |
20. |
MKS II Władysławowo |
- |
Kaszubia Starzyno |
6 września 2015 - 15:00 |
21. |
KP Gdynia |
- |
Kaszuby Połchowo |
6 września 2015 - 17:00 |
Kolejka 4 - 12/13. września 2015 [szczegóły] |
Komentarze (0) |
22. |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
- |
Kaszuby Połchowo |
12 września 2015 - 17:00 |
23. |
Kaszubia Starzyno |
- |
KP Gdynia |
13 września 2015 - 14:00 |
24. |
Wicher Wierzchucino |
- |
MKS II Władysławowo |
13 września 2015 - 13:00 |
25. |
Kamionka Sopot |
- |
Zenit Łęczyce |
12 września 2015 - 11:00 |
26. |
Dragon Bojano |
- |
Portowiec Gdańsk |
12 września 2015 - 16:00 |
27. |
KP Sopot |
- |
Celtic Reda |
12 września 2015 - 17:00 |
28. |
Zatoka Puck |
- |
Jaguar II Gdańsk |
12 września 2015 - 17:00 |
Kolejka 5 - 19/20. września 2015 [szczegóły] |
Komentarze (0) |
29. |
Jaguar II Gdańsk |
- |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
19 września 2015 - 16:30 |
30. |
Celtic Reda |
- |
Zatoka Puck |
19 września 2015 - 17:00 |
31. |
Portowiec Gdańsk |
- |
KP Sopot |
19 września 2015 |
32. |
Zenit Łęczyce |
- |
Dragon Bojano |
19 września 2015 - 16:00 |
33. |
MKS II Władysławowo |
- |
Kamionka Sopot |
20 września 2015 - 15:00 |
34. |
KP Gdynia |
- |
Wicher Wierzchucino |
20 września 2015 - 17:00 |
35. |
Kaszuby Połchowo |
- |
Kaszubia Starzyno |
19 września 2015 - 15:30 |
Kolejka 6 - 26/27. września 2015 [szczegóły] |
Komentarze (0) |
36. |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
- |
Kaszubia Starzyno |
26 września 2015 - 16:00 |
37. |
Wicher Wierzchucino |
- |
Kaszuby Połchowo |
26 września 2015 |
38. |
Kamionka Sopot |
- |
KP Gdynia |
26 września 2015 - 11:00 |
39. |
Dragon Bojano |
- |
MKS II Władysławowo |
26 września 2015 - 16:00 |
40. |
KP Sopot |
- |
Zenit Łęczyce |
26 września 2015 - 17:00 |
41. |
Zatoka Puck |
- |
Portowiec Gdańsk |
26 września 2015 |
42. |
Jaguar II Gdańsk |
- |
Celtic Reda |
26 września 2015 - 16:30 |
Kolejka 7 - 3/4. października 2015 [szczegóły] |
Komentarze (0) |
43. |
Celtic Reda |
- |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
4 października 2015 - 14:00 |
44. |
Portowiec Gdańsk |
- |
Jaguar II Gdańsk |
3 października 2015 |
45. |
Zenit Łęczyce |
- |
Zatoka Puck |
3 października 2015 - 16:00 |
46. |
MKS II Władysławowo |
- |
KP Sopot |
4 października 2015 - 15:00 |
47. |
KP Gdynia |
- |
Dragon Bojano |
4 października 2015 - 17:00 |
48. |
Kaszuby Połchowo |
- |
Kamionka Sopot |
3 października 2015 - 15:30 |
49. |
Kaszubia Starzyno |
- |
Wicher Wierzchucino |
3 października 2015 |
Kolejka 8 - 10/11. października 2015 [szczegóły] |
Komentarze (0) |
50. |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
- |
Wicher Wierzchucino |
10 października 2015 - 15:00 |
51. |
Kamionka Sopot |
- |
Kaszubia Starzyno |
10 października 2015 - 11:00 |
52. |
Dragon Bojano |
- |
Kaszuby Połchowo |
10 października 2015 - 15:00 |
53. |
KP Sopot |
- |
KP Gdynia |
10 października 2015 - 16:00 |
54. |
Zatoka Puck |
- |
MKS II Władysławowo |
10 października 2015 |
55. |
Jaguar II Gdańsk |
- |
Zenit Łęczyce |
10 października 2015 - 15:00 |
56. |
Celtic Reda |
- |
Portowiec Gdańsk |
10 października 2015 - 16:00 |
Kolejka 9 - 17/18. października 2015 [szczegóły] |
Komentarze (0) |
57. |
Portowiec Gdańsk |
- |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
17 października 2015 |
58. |
Zenit Łęczyce |
- |
Celtic Reda |
18 października 2015 - 13:00 |
59. |
MKS II Władysławowo |
- |
Jaguar II Gdańsk |
18 października 2015 - 14:00 |
60. |
KP Gdynia |
- |
Zatoka Puck |
18 października 2015 - 17:00 |
61. |
Kaszuby Połchowo |
- |
KP Sopot |
17 października 2015 - 15:00 |
62. |
Kaszubia Starzyno |
- |
Dragon Bojano |
17 października 2015 |
63. |
Wicher Wierzchucino |
- |
Kamionka Sopot |
17 października 2015 |
Kolejka 10 - 24/25. października 2015 [szczegóły] |
Komentarze (0) |
64. |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
- |
Kamionka Sopot |
24 października 2015 - 15:00 |
65. |
Dragon Bojano |
- |
Wicher Wierzchucino |
24 października 2015 - 15:00 |
66. |
KP Sopot |
- |
Kaszubia Starzyno |
24 października 2015 - 15:00 |
67. |
Zatoka Puck |
- |
Kaszuby Połchowo |
24 października 2015 |
68. |
Jaguar II Gdańsk |
- |
KP Gdynia |
24 października 2015 - 15:00 |
69. |
Celtic Reda |
- |
MKS II Władysławowo |
24 października 2015 - 16:00 |
70. |
Portowiec Gdańsk |
- |
Zenit Łęczyce |
24 października 2015 |
Kolejka 11 - 28/31. października 2015 [szczegóły] |
Komentarze (0) |
71. |
Zenit Łęczyce |
- |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
28 października 2015 - 16:00 |
72. |
MKS II Władysławowo |
- |
Portowiec Gdańsk |
31 października 2015 - 13:00 |
73. |
KP Gdynia |
- |
Celtic Reda |
28 października 2015 - 20:30 |
74. |
Kaszuby Połchowo |
- |
Jaguar II Gdańsk |
31 października 2015 - 13:30 |
75. |
Kaszubia Starzyno |
- |
Zatoka Puck |
28 października 2015 |
76. |
Wicher Wierzchucino |
- |
KP Sopot |
28 października 2015 |
77. |
Kamionka Sopot |
- |
Dragon Bojano |
31 października 2015 - 11:00 |
Kolejka 12 - 7/8. listopada 2015 [szczegóły] |
Komentarze (0) |
78. |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
- |
Dragon Bojano |
7 listopada 2015 - 14:00 |
79. |
KP Sopot |
- |
Kamionka Sopot |
7 listopada 2015 - 15:00 |
80. |
Zatoka Puck |
- |
Wicher Wierzchucino |
7 listopada 2015 |
81. |
Jaguar II Gdańsk |
- |
Kaszubia Starzyno |
7 listopada 2015 - 12:00 |
82. |
Celtic Reda |
- |
Kaszuby Połchowo |
7 listopada 2015 - 14:00 |
83. |
Portowiec Gdańsk |
- |
KP Gdynia |
7 listopada 2015 |
84. |
Zenit Łęczyce |
- |
MKS II Władysławowo |
8 listopada 2015 - 13:00 |
Kolejka 13 - 14/15. listopada 2015 [szczegóły] |
Komentarze (0) |
85. |
MKS II Władysławowo |
- |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
15 listopada 2015 - 13:00 |
86. |
KP Gdynia |
- |
Zenit Łęczyce |
15 listopada 2015 - 17:00 |
87. |
Kaszuby Połchowo |
- |
Portowiec Gdańsk |
15 listopada 2015 - 12:00 |
88. |
Kaszubia Starzyno |
- |
Celtic Reda |
14 listopada 2015 |
89. |
Wicher Wierzchucino |
- |
Jaguar II Gdańsk |
14 listopada 2015 |
90. |
Kamionka Sopot |
- |
Zatoka Puck |
14 listopada 2015 - 11:00 |
91. |
Dragon Bojano |
- |
KP Sopot |
14 listopada 2015 - 13:00
|